Médiář.cz: Datart vyplácí šrotovné divákům, kteří vymění televizi za novou pro DVB-T2

3 komentáře 7.4.2017 / Jan Potůček

Obchodní síť elektro chce nalákat zákazníky ke koupi nových televizorů, akce se vztahuje na vybrané energeticky úspornější modely. Zájemce ušetří až 10 tisíc korun.

Podpořit prodej nových televizorů s tunerem DVB-T2 a kodekem HEVC se rozhodla síť prodejen elektro Datart. Do konce června nabízí výměnu starého televizoru za nový, energeticky úspornější, přičemž na vybrané modely nabízí slevu od 3 000 do 10 000 Kč. Služba „Šrotovné na televize“ navíc zahrnuje i dovoz nové televize a odvoz starého televizoru na náklady prodejce, informuje server Médiář.cz. Sleva se týká vybraných modelů, jejichž seznam Datart průběžně aktualizuje a doplňuje.

Nabídku Šrotovného na televize lze do konce června využít i v e-shopu Datartu. „Se službou Šrotovné zákazníkovi šetříme čas a energii. Šrotovné se vztahuje na všechny značky a modely jakéhokoli stáří,“ uvedla mluvčí Datartu Iva Pavlousková. Pokud si to zákazník přeje, firma odveze jeho starý televizor k ekologické likvidaci. Výměně televizoru nebo koupi nového set-top-boxu DVB-T2/HEVC se po roce 2021 nevyhne žádná domácnost, která přijímá televizní signál z pozemních vysílačů. V únoru 2021 totiž skončí současné vysílání ve standardu DVB-T.

Vstup do Diskuse

3 komentáře: “Médiář.cz: Datart vyplácí šrotovné divákům, kteří vymění televizi za novou pro DVB-T2”

  1. Marie Vondroušová napsal:

    Dobrý den,zaujalo mne to,budu kupovat novou televizi a jsem ráda této možnosti,nevím,zda by se na mne sleva vztahovala,protože budu kupovat malou televizi,hlavně s požadavky na novou technologii po r.2020 a chci zaplatit maximálně 4 500kč,děkuji,
    Vondroušová

    • Lubos napsal:

      Když vlezete na jejich stránky a vše si přečtěte tak zjistíte že ta jejich nabídka není zase až tak výhodná. Musíte si vybrat z jejich nabízených televizích jde cena od 10000 nejde a dají vám stejně zpět jenom tisícovku tech 10000 se vztahuje jen na ty dražší televize takže zase jenom reklama jak blázen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *