O nás

Televizníweb.cz nabízí na jednom místě všechny podstatné informace o nové generaci zemského digitálního televizního vysílání DVB-T2 a přechodu na tuto technologii v České republice. Denně nabízí články, aktuality a tiskové zprávy z oboru včetně monitoringu toho nejzajímavějšího, co na téma DVB-T2 vyšlo v českých médiích. Vydavatelem serveru je agentura TAKTIQ Communications.

Redakce

Šéfredaktor

Jan Potůček

V roce 2005 pomáhal zakládat a deset let vedl odborný server DigiZone.cz o digitálním televizním vysílání. V současné době je Account Managerem v agentuře TAKTIQ Communications.

 

Externí spolupracovníci

Zbyněk Poisl

Od roku 1992 podnikatel v oboru servisu a montáží spotřební elektroniky, montáže televizních a rozhlasových antén. Elektronika je jeho celoživotním koníčkem, zabývá se jí už od dětství. Často také publikoval články na téma televizní digitalizace, zejména se zaměřením na problematiku příjmu signálu a příjmových antén.

Jakub Melín

Odborník na problematiku příjmu televizního a rozhlasového vysílání. Provozuje vlastní servisní společnost, která v Praze s středních Čechách zajišťuje instalace anténních systémů pro pozemní (DVB-T) i satelitní (DVB-S) příjem televize. Zároveň publikuje články na toto téma. Zabýváme se rovněž konzultacemi v oblasti internetového připojení a domácí audiotechniky.

Kontakt

Televizníweb.cz
TAKTIQ Communications s. r. o.
Malá Štupartská 634/7
110 00 Praha 1
tel.: +420 606 222 928
e-mail: jan.potucek@taktiq.com