Médiář.cz: Datart vyplácí šrotovné divákům, kteří vymění televizi za novou pro DVB-T2

3 komentáře 7.4.2017 / Jan Potůček

Obchodní síť elektro chce nalákat zákazníky ke koupi nových televizorů, akce se vztahuje na vybrané energeticky úspornější modely. Zájemce ušetří až 10 tisíc korun.

Podpořit prodej nových televizorů s tunerem DVB-T2 a kodekem HEVC se rozhodla síť prodejen elektro Datart. Do konce června nabízí výměnu starého televizoru za nový, energeticky úspornější, přičemž na vybrané modely nabízí slevu od 3 000 do 10 000 Kč. Služba „Šrotovné na televize“ navíc zahrnuje i dovoz nové televize a odvoz starého televizoru na náklady prodejce, informuje server Médiář.cz. Sleva se týká vybraných modelů, jejichž seznam Datart průběžně aktualizuje a doplňuje.

Nabídku Šrotovného na televize lze do konce června využít i v e-shopu Datartu. „Se službou Šrotovné zákazníkovi šetříme čas a energii. Šrotovné se vztahuje na všechny značky a modely jakéhokoli stáří,“ uvedla mluvčí Datartu Iva Pavlousková. Pokud si to zákazník přeje, firma odveze jeho starý televizor k ekologické likvidaci. Výměně televizoru nebo koupi nového set-top-boxu DVB-T2/HEVC se po roce 2021 nevyhne žádná domácnost, která přijímá televizní signál z pozemních vysílačů. V únoru 2021 totiž skončí současné vysílání ve standardu DVB-T.

Vstup do Diskuse

3 komentáře: “Médiář.cz: Datart vyplácí šrotovné divákům, kteří vymění televizi za novou pro DVB-T2”

  1. Marie Vondroušová napsal:

    Dobrý den,zaujalo mne to,budu kupovat novou televizi a jsem ráda této možnosti,nevím,zda by se na mne sleva vztahovala,protože budu kupovat malou televizi,hlavně s požadavky na novou technologii po r.2020 a chci zaplatit maximálně 4 500kč,děkuji,
    Vondroušová

Napsat komentář