Televizníweb.cz aktualizoval mapy pokrytí DVB-T2 v Česku, doplnil Brno a Ostravu

3 komentáře 21.4.2017 / Jan Potůček

Podrobné mapy pokrytí Přechodové sítě 12, kterou provozují České Radiokomunikace, jsou dostupné v základním navigačním menu serveru Televizníweb.cz (mapka k této zprávě je ilustrační).

Nové mapy pokrytí signálem televizního vysílání ve standardu DVB-T2 pro Brno a Ostravu doplnil Televizníweb.cz do své databáze map pokrytí přechodových sítí DVB-T2. Na webu jsou zatím takto dostupné pouze údaje o jedné z tří plánovaných přechodových sítí, konkrétně o Regionální síti 12 provozované Českými Radiokomunikacemi. Další dvě plánované sítě, které mají provozovat Česká televize a společnost Digital Broadcasting, zatím nezahájily vysílání. Jakmile se tak stane, Televizníweb.cz doplní svoji databázi i o jejich mapy pokrytí.

Pro Prahu nabízí Televizníweb.cz samostatné mapy pokrytí pro vysílač Praha – Žižkov i vysílač Praha – Cukrák. U Brna a Ostravy jsou k dispozici zatím pouze společné mapky pokrytí, které obsahují údaje o obou městských vysílačích. Redakce ale v blízké době doplní samostatné mapky pro vysílače Ostrava – Hošťálkovice, Ostrava – Hladnov, Brno – Hády a Brno – Barvičova.

Vstup do Diskuse

3 komentáře: “Televizníweb.cz aktualizoval mapy pokrytí DVB-T2 v Česku, doplnil Brno a Ostravu”

  1. Pokorny napsal:

    U Jihlavy se uvadela Javorice -kveten 2017, tady vydim plan pro Jihlavu mesto, o CB se nepsalo vubec. Jak to teda je?

  2. Pavel Pastyřík napsal:

    To, co je zobrazeno výše, se nejvíce podobá pokrytí REGMUX 8 (?) bez Tachova a Stříbra. Porovnejte sami na dtv.ctu.cz

Napsat komentář