Certifikací „DVB-T2 ověřeno“ prošlo už na 900 televizorů a set-top-boxů

2 komentářů 8.6.2017 / Jan Potůček

Od poslední aktualizace z 10. května v seznamu certifikovaných přijímačů přibylo dalších 60 zařízení, informoval server DigiZone.cz

Seznam přijímačů DVB-T2, které získaly certifikaci Českých Radiokomunikací a mohou se tak pyšnit pečetí „DVB-T2 ověřeno“, se začátkem června rozrostl na 900. Jak upozornil server DigiZone.cz, od poslední aktualizace z 10. května přibylo dalších 60 televizorů a jeden set-top-box. Web poznamenává, že zatímco set-top-boxů je v seznamu pomálu, certifikací již prošly stovky televizorů. Nejnověji jsou na webu www.dvbt2overeno.cz přidány přijímače od společností Sony a Toshiba.

Novým set-top-boxem v seznamu je Maxxo DVB-T2/HEVC-265 s verzí firmwaru „May 25 2017 17:46:14“, upozornil DigiZone.cz. Od Sony získalo certifikaci 30 nových televizorů, přijímače značky Toshiba se v seznamu certifikovaných přijímačů objevují vůbec poprvé. Ne všechny televizní přijímače schopné reprodukovat vysílání českých sítí DVB-T2 ale prochází certifikací. Odmítl ji například výrobce a distributor set-top-boxů značky TechniSat Digipal.

Vstup do Diskuse

2 komentáře: “Certifikací „DVB-T2 ověřeno“ prošlo už na 900 televizorů a set-top-boxů”

 1. drahomir.hrabec napsal:

  Dobrý Den,
  Koubil Jsem Si Sex Box
  EVOLVEO OMEGA T 2
  H 265 HEVC
  Hitil v Ostravě Přechovu Siť 12 Kanál 28
  Na Společné Antené Bidlim v Ostravě – Porubě
  Koubil Jsem Cho OKEY
  Kdibý Boudou Vysílat Ostatní Přechové Siťe
  Mislím Přechodová Siť 11 Česká Televize
  Mislím Přechodová Siť 13 Radima Parizka
  Uš Je Červen Dekuji Za Informáce

 2. Nečas Zdeněk napsal:

  Prosím o radu, zakoupil jsem settopbox Maxxo STB-T2 HEVC/H. 265 ani po nastavení přijímače dle přiloženého letáku se NEDAŘÍ PROVÉST EDITACI PROGRAMŮ (přesun)

Napsat komentář