Mňam TV se vrací do terestrického vysílání, od 15. června bude vysílat v Praze a Plzni

2 komentáře 1.6.2017 / Jan Potůček

Stejný provozovatel nabídne i novou zpravodajskou televizi z24, která již testuje v pražské Regionální síti 4 a bude dostupná i v plzeňské Regionální síti 17.

Půl roku po odchodu z pozemního digitálního vysílání se do DVB-T vrátí kulinářská televize Mňam TV. Nevyužije však žádný z celoplošných multiplexů, objeví se v Regionální síti 4 v Praze a Regionální síti 17 v Plzni. V obou městských multiplexech dnes televize zahájila testovací vysílání, které spočívá ve statickém obrazu a informaci o startu vysílání, k němuž má dojít 15. června. Zařazení nového programu již potvrdil operátor pražské Regionální sítě 4, společnost Prague Digital TV (PDTV).

Upoutávka na vysílání Mňam TV, která se dnes objevila v plzeňské Regionální síti 17 na kanálu 37:

„PDTV zřídil ode dneška 1. 6. 2017 od dopoledních hodin programovou pozici programu Mňam TV a vysílá obrazovou informaci o připravovaném zahájení řádného vysílání kulinářské televize „Mňam TV“. Diváci v Praze i části středních Čech budou moci naladit tuto stanici na 46. kanále (674 MHz), šířených z lokalit Strahov, Ládví a Zelený pruh. Změny obsahu multiplexu se projeví na přijímačích automaticky nebo po provedení nového naladění 46. kanálu (674 MHz),“ sdělil jednatel PDTV Petr Formánek.

Upoutávka na vysílání nové zpravodajské televize z24 v Regionální síti 17 v Plzni na kanálu 37:

Testovací obrazec v plzeňském multiplexu Regionální sítě 17 zachytil pro Televizníweb.cz čtenář Pavel Růžička. „Z vysílače Plzeň – Sylván, který patří společnosti RTI.cz, na kanále 37 vysílá ode dnešního dne testovací obrazec krom Mňam TV i program z24,“ uvedl k tomu a přidal screenshoty obou programů. Plánovaná zpravodajská televize z24, za kterou stojí majitel Mňam TV Pál Milkovics a bývalý šéf televize Nova Vladimír Železný, už dříve spustila testy v pražské Regionální síti 4. Oba multiplexy mají individuální oprávnění pro využívání kmitočtů pouze do konce letošního roku.

Vstup do Diskuse

2 komentáře: “Mňam TV se vrací do terestrického vysílání, od 15. června bude vysílat v Praze a Plzni”

 1. drahomir napsal:

  Klinkovice vysílájí MŇAM TV Z 24 Kanál 59
  Aj to vysílá v Ostravě Kanál 59 Kanál

 2. drahomir napsal:

  Klinkovice vysílájí MŇAM TV Z 24
  Aj to je v Ostravě Kanál 59
  Jsem to správil jeslý nekdo nevi
  Jáké DVB – T 2 v Ostravě jeslý budou správné kanálý
  Prechodové 11 26
  Prechodové 12 28
  Prechodové 13 31

Napsat komentář