DOKUMENT: Prezentace Radima Pařízka o rozvoji přechodové sítě DVB-T2 Digital Broadcasting

4 komentáře 10.1.2018 / Jan Potůček

Prohlédněte si prezentaci z úterní tiskové konference společnosti Digital Broadcasting o rozvoji jejích tří sítí pro pozemní digitální televizní vysílání.

Dalších devět vysílačů DVB-T2 chce do konce března spustit společnost Digital Broadcasting. Poté její přechodová síť DVB-T2 dosáhne pokrytí 58,3 procenta obyvatel České republiky a naladit si ji bude moci téměř šest milionů diváků. Celoplošné pokrytí a spuštění všech plánovaných vysílačů velkého výkonu plánuje operátor na letní prázdniny. Televizníweb.cz přináší prezentaci majitele Digital Broadcasting Radima Pařízka, v níž na tiskové konferenci informoval o aktuálním stavu a rozvoji všech tří pozemních televizních sítí tohoto operátora: kromě Přechodové sítě 13 také multiplexu 4 a Regionální sítě 7.

Prezentace Digital Broadcasting by Jan.Potucek on Scribd

Vstup do Diskuse

4 komentáře: “DOKUMENT: Prezentace Radima Pařízka o rozvoji přechodové sítě DVB-T2 Digital Broadcasting”

 1. Petr napsal:

  Prechodove sit 13 spouští liberecký ještěd!

 2. Josef Zavřel napsal:

  Dobrý den.
  Jaký budou mít výkon a odkud budou vysílat?Zdraví J.Z.
  Celoplošné pokrytí a spuštění všech plánovaných vysílačů velkého výkonu plánuje operátor na letní prázdniny.

 3. tonny napsal:

  dobrý den,bude prosím přechod.sit 13 vysilaná i z frenštatu pod Radhoštěm a př.kdy?

 4. Nonic napsal:

  Ať jde Pařízek se 28k (do budoucnosti ve finálním 21k pro MUX-24) do háje… je slepej, hluchej od činelů a prostě spoléhá, že ČTÚ si neuvědomuje kam dolítávají přesahy ze zahraničí a i uvnitř naší země naše vysílače, že je z toho a bude ještě větší nechutný guláš prej ke spokojenosti?… Zajímalo by mne co říkají Bavoráci na brzké spuštění blízkých Mariánek (Teplice budou též 28k – vytlačí H.Bogen tam kde v podkrůšnohoří atd. zatím ještě je dálkově sledovatelný) v PS-13 ve T2 když na to samém 28k se přelopí minimálně Hoher Bogen atd. přidají další bavorské T2 kóty… který fairuje na plný kotel v západních čechách atd. přesahy ku Praze a středu pod Krůšnými horami… kde z druhé strany hor se čerstvě 38k z Klínovce MUX-7 střetává s rozdílným MUX-2 tak jako je ČTÚ několik let jedno, že 52k se střetává Krašov se rozdílným Libercem… u Pařízkovo věcí to má být zázračným mávnutím protku jiné? přírodě neporučíte… ta je silnější !!! dle terénu a atmosféry… je signál i tam kde teoreticky vypočítaný někde v kanclu by prý neměl? přesahem být… Ach jo… Lidi se pak diví, že Budějovičáci mají problémy s koordinacemi ale jiné lokality těm šéfíkům jsou též lhostejný stylem přebijem to… a ono to snad bude makat bez problémů?… jsem zvědav až se někde střetnou rozdílné MUXy na stejném kmitočtu z Čech a Moravy či s cizinou… co lidi pak uvidí?… tmu? či nestabilitu… a přejdou na satelit… když navíc se musí počítat i s přizazováním dalších LTE filtrů na 700Mhz propust protože tunery a antény jsou výrobci konstruovány od 21 do 69k…

Napsat komentář