Servisní poplatek u satelitního Skylinku opět zdražuje, na 89 korun měsíčně

12 komentářů 24.1.2018 / Jan Potůček

UVNITŘ GRAF – Největší poskytovatel placené satelitní televize v Česku zvýší od 1. března servisní poplatek pro zákazníky, kteří je hradí přes SIPO nebo Inkaso.

Další zdražení Servisního poplatku za příjem základních „bezplatných“ programů oznámila největší tuzemská satelitní služba Skylink. Od 1. března navýší měsíční poplatek o 10 korun za 89 Kč těm zákazníkům, kteří jej hradí v pravidelných měsíčních platbách přes SIPO nebo Inkaso. Pro klienty, kteří využívají možnost platby Servisního poplatku za celý rok nebo dva roky dopředu, se jeho cena nemění. Od zavedení Servisního poplatku v roce 2012 jde již o páté zdražení, přičemž samotný poplatek se za tu dobu více než ztrojnásobil. Začínal na částce 29 korun měsíčně. S výjimkou roku 2014 jej Skylink zvyšuje každoročně.

Odběratelé placených balíčků Skylinku mají Servisní poplatek započítaný již do plateb za tyto programové nabídky. Zákazníkům, kteří odebírají „bezplatný“ balíček Digital, zařadil Skylink nový program Filmbox. K dispozici je již od tohoto týdne.

Vstup do Diskuse

12 komentářů: “Servisní poplatek u satelitního Skylinku opět zdražuje, na 89 korun měsíčně”

 1. parc napsal:

  „…poplatek se za tu dobu téměř ztrojnásobil.“ Proč „téměř“? Poplatek se za tu dobu více než ztrojnásobil!

 2. Lopuch napsal:

  Tak…a do konce roku a skylink mi může políbit prdel…má trpělivost je u konce…POČÁTEČNÍ INVESTICE A POTOM NA DOŽIVOTÍ ZADARMO…to bylo keců..takže v prosinci..SBOHEM HOLANDÁCI ZASRANÍ!!

 3. Pevy napsal:

  Zajímavé, dříve zvýhodňovali plátce inkasem, dnes je to přesně naopak. Zdálo by se, že v M7 nevědí, co dělají, ale já myslím, že příště zvýší pro změnu roční a dvouletou platbu s argumentem, že inkaso nezdražují. Tak to dnes u Skylinku chodí ve všem, ve stylu „zdražíme o 50%, ale poskytneme 10% slevu….“

 4. milde napsal:

  Skylink ruší dobré programy jako Travel Channel HD, Food Network HD, Fine Living HD a nahrazuje je kravinama, které jedou už jen na IRDETO. Pak ještě zdražuje. Tam má smůlu majitel běžného STB, který nevlastní Skylink READY, nebo přijímač s operačním systémem Linux. Tak proč stálé zdražování. A na co je servisní poplatek? Když mě nepůjde satelit, oni mě ho za darmo opraví? Některým majitelům, kteří budou muset zakoupit ještě nový přijímač se to pěkně prodraží.

 5. petr napsal:

  taky to balím…. nejde o těch par kacek, to jinde pro….. mnohem voc penez za pi…… ale jde o princip. Nastesti mam ted moznost prijat IPTV v lokalni internetove siti. 99kč za mnohem zajimavejsi programovou nabidku.

 6. Radovan napsal:

  Neskutečně mě to drzé a neustálé zdražování „servisního poplatku“ s..re. Jasně že nejde o tu částku, na to má každý, ale o princip!!! Jsem konzervativní a pohodlný člověk, ale od Skylinku určitě odejdu, protože tohle už je fakt moc! Kéž by se něco stalo a Skylink to zruinovalo!

 7. milde napsal:

  Ano, přesně, nabídek do 100 Kč měsíčně je na netu dost. Skylink komplet plus FreeSAT komplet. Jen to chce sat přijímač Linux a po případě motor na obě družice.

 8. Pavel napsal:

  Dnes nám dorazil výpis inkasa SIPO a Skylink si za měsíc únor strhnul 89,- kč, ačkoliv tato cena je dle ceníku platná až od 1.3.2018. Asi pomsta za to, že jsme Skylink ke konci února zrušili. Rozhodně si to nenecháme líbit a budeme platbu reklamovat.

 9. milde napsal:

  Jsem zvědav, jak budou řešit předplacený servisní balíček, kdo ho má zaplacený na rok, nebo na dva roky.

Napsat komentář