Podívejte se na podrobné mapy pokrytí jednotlivých vysílačů DVB-T2 České televize

1 komentář 29.3.2018 / Jan Potůček

Televizníweb.cz aktualizoval databázi map pokrytí a zveřejnil podrobné informace o spuštěných vysílačích veřejnoprávní Přechodové síti 11 České televize.

Rozsáhlou aktualizaci databáze map pokrytí přechodových sítí DVB-T2 pro pozemní digitální televizní vysílání nové generace provedla redakce serveru Televizníweb.cz. Změna spočívá především v doplnění podrobných map pokrytí všech 22 základních vysílačů velkého výkonu, které dnes v rámci svojí Přechodové sítě 11 spustila Česká televize. Zároveň redakce doplnila tabulku spuštěných vysílačů Přechodové sítě s jejich základními technickými parametry, loga televizních a rozhlasových programů, které tento multiplex obsahuje, a tabulku plánované migrace na finální kmitočty veřejnoprávního multiplexu DVB-T2, k níž by mělo dojít v průběhu příštího roku.

VYZKOUŠEJTE: Databáze map pokrytí přechodových sítí DVB-T2 v České republice

Aktualizací prošly i mapy pokrytí Přechodové sítě 13, již provozuje společnost Digital Broadcasting. Operátor tento týden spustil nový, již třináctý vysílač DVB-T2 v Mariánských Lázních. Redakce doplnila mapu jeho pokrytí a základní technické parametry vysílače do tabulky spuštěných vysílačů Přechodové sítě 13. Operátor tohoto multiplexu slibuje ještě tento týden zahájit vysílání ještě ve Zlíně a Olomouci. Na olomouckém vysílači Slavovín kvůli tomu již probíhá výluka vysílání.

Vstup do Diskuse

Jeden komentář: “Podívejte se na podrobné mapy pokrytí jednotlivých vysílačů DVB-T2 České televize”

  1. mirasat napsal:

    Tato mapa:
    http://www.televizniweb.cz/wp-content/uploads/2017/10/%C4%8C_Bud%C4%9Bjovice__PS11.gif
    Je zcela nesmyslná. Takové pokrytí nemá ani současný K49 100kW. Připomínám, že K50 má výkon 10kW, nikoliv 1000kW.

Napsat komentář