Samsung oznámil ceny nových LED televizorů QLED a zahájil jejich předprodej v Česku

Známý korejský výrobce volí i u svých vrcholových „televizních“ řad stejnou strategii, kterou už dlouho uplatňuje u mobilních telefonů. A přichází i s dárkem.

LCD televizory QLED nabízejí v kolekci pro rok 2018 řady Q6, Q7, Q8 a Q9. S výjimkou té první můžete využít předobjednávku a motivací může být i získání podepsané fotografie od Tomáše Třeštíka.

O novinkách Samsungu jste si mohli přečíst v samostatném článku Televizory Samsung pro rok 2018: opět QLED, zcela nově pak „průhledná televize. V něm najdete i jejich fotogalerii či úchvatný snímek Samsung Q7F s podlahovým stojanem. Ve stručnosti si řekněme, že jde o LCD televizory s nanotechnologickými vrstvami, které mají – mimo jiné – přepracovaný design zadní stěny, takže jsou určeny i do prostoru, a výrobce u nich také hovoří o snazší montáži na stěnu. Některé výrobky disponují zcela novým podsvícením, nové je také provedení kabelu One Invisible Connection spojující napájení a data do jednoho (propojení panelu a externího boxu s tunery) a nově je tu i režim Ambient, který se dokáže přizpůsobit zdi na kterou je televizor namontován. Třeštíkova série pak bude kromě fotografií jakožto dárků v předprodeji, i ve standardní výbavě televizorů QLED 2018 právě s tímto režimem.

Předprodej televizorů můžete využít až do 29. dubna 2018, ceny začínají na 54 990 Kč za Samsung QE55Q7FNATXXH z řady Q7 s úhlopříčkou 140 cm. Co se týče řady QLED Q6, ta se pohybuje od 39 990 Kč za QE49Q6 (124 cm), přes 44 990 Kč za QE55Q6 (140 cm) až po 99 990 Kč za televizor QE75Q6F s úhlopříčkou plných 191 cm.

Jedna z fotografií Tomáše Třeštíka, kterou můžete získat k předobjednávce Samsung QLED.

Vstup do Diskuse

Napsat komentář