Levný set-top-box Mascom MC750T2 HD pro české DVB-T2 si poradí i s DLNA

Plně lokalizovaný set-top-box pro stávající i nastupující pozemní vysílání nabízí přístup na domácí síť, resp. internet, a pokud si dokoupíte USB adaptér umí to i přes Wi-Fi.

Zabudovány jsou tunery DVB-T a DVB-T2 (HEVC, MPEG-2 a MPEG-4) pro příjem televizního vysílání s maximálním rozlišením Full HD 1080p. Po napojení na internet můžete využít aplikací pro počasí, Google mapy a čtečku RSS. Díky podpoře DLNA má také fungovat přehrávání multimediálních souborů umístěných v rámci domácí sítě.

K TÉMATU: Přehled certifikovaných set-top-boxů pro české DVB-T2

K dispozici je programová nabídka EPG, teletext a také TimeShift, tedy přehrávání živého televizního vysílání se zpožděním. Jeden pořad jde i nahrávat, přičemž můžete – v rámci multiplexu – sledovat jiný. Na televizor se napojíte díky HDMI, nechybí ale ani klasický SCART, čelní USB 2.0 a anténní vstup a výstup. Za Mascom MC750T2 HD zaplatíte 899 Kč, recenzi chystáme.

Vstup do Diskuse

9 komentářů: “Levný set-top-box Mascom MC750T2 HD pro české DVB-T2 si poradí i s DLNA”

 1. morybundus napsal:

  Dobrý den, prosím vás, ještě jsem si nevšiml, podle čeho dáváte přijímače do článků nebo aktualit. Asi aby naskakovaly příspěvky rovnoměrně?

 2. patin napsal:

  Já už svého favorita mám !! … Jěště signál … z opakovače..

 3. Nonic napsal:

  Když už jste u těch STB tak bacha !!! na tohle…
  http://www.altronik.cz/alma-2770-dvb-t2-prijimac-h-264–hd-usb-pvr-cerny-bez-dipleje/
  není tedy divu, že jedna firma nabízí už od 299Kč a ti další s ohledem na zastaralost fakt přemrštěně vysoko…
  Lidi se zde rozčílili, že naletěli…
  Má jen H.264 ač uvedeno DVB-T2
  https://set-top-boxy.heureka.cz/alma-2770-thd/

 4. lance napsal:

  Mascom zřejmě jen další variace na stené téma jako Maxxo, EM170HD. DO dle „dnešní módy“ opět postrádá stránk. tlačítka pgup/down… 🙁

 5. patin napsal:

  Proč si nekoupíte od Technisatu ??? . Vždyť pak nebudete muset řešit problémy.. Třeba, používat jen jeden ovladač.. Jiná data, již zveřejňovat nehodlám.. Oni Vám zde předplacené info dodají…. A doporučuji, používejte HDMI kabely za 69 Kč. ;-))

Napsat komentář