Televizníweb.cz aktualizoval mapy pokrytí a seznam spuštěných vysílačů Přechodové sítě 13

1 komentář 30.5.2018 / Jan Potůček

Třetí přechodový multiplex DVB-T2 dnes spustil čtyři nové vysílače a plánuje zprovoznit první dokrývač. Podívejte se, s jakými výkony pracují nové vysílače.

Mapy pokrytí čtyř nově zprovozněných vysílačů Přechodové sítě 13 pro pozemní digitální televizní vysílání nové generace DVB-T2 a jednoho plánového dokrývače zveřejnil Televizníweb.cz. Redakce aktualizovala nejen mapy pokrytí přechodového multiplexu společnosti Digital Broadcasting, ale také seznam spuštěných vysílačů a jejich základních technických parametrů: vysílacích kanálů, výkonů a polarizací. Přechodová síť 13 je ode dneška nově dostupná v Děčíně, Třebíči, Hodoníně a Frenštátu pod Radhoštěm. Od příštího týdne jej naladí také diváci v Bruntále.

VYZKOUŠEJTE: Aktuální mapy pokrytí Přechodové sítě 13

Multiplex může aktuálně naladit 74 procent diváků v České republice a sledovat jeho prostřednictvím programy Nova, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Rebel, Relax, Kinosvět a Joj family HD. Ve vybraných regionech pak prostřednictvím Přechodové sítě 13 vysílá také ostravská televize Polar HD, východočeská televize V1 HD a olomoucká TV Morava.

Vstup do Diskuse

Jeden komentář: “Televizníweb.cz aktualizoval mapy pokrytí a seznam spuštěných vysílačů Přechodové sítě 13”

  1. Štěpán napsal:

    Chválím 🙂

    Vše špičkové, jako bývalo dříve na DZ … Zato dnes je z DZ totál propadák a čím dál větší sračka o ničem.

Napsat komentář