Údržbová přestávka umlčí vysílače DVB-T v Táboře a Svitavách, následovat bude Ústí nad Labem

Celodenní plánovanou výluku vysílačů ve výše uvedených lokalitách můžete očekávat zítra a ve čtvrtek. Postihne jak DVB-T, tak posléze i přechodové sítě pro DVB-T2.

Skoro celodenní údržba vysílače Tábor-Čelkovice se odehraje 9. května od 8:00 do 16:30 pro Multiplex 1 a 2, kanály 53 a 41, a stejně jako ve Svitavách bude bez náhrady. Dotkne se jak stanic České televize, tak komerčních kanálů Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool a TV Barrandov. Jestliže přijímáte signál z vysílače Svitavy – Kamenná Horka, bude ve stejný den probíhat plánovaná údržba pro multiplexy 2 a 3 (kanály 39 a 60), a to mezi desátou a čtrnáctou hodinou.

Ve čtvrtek, 10. května, se na výluku vysílače Verneřice Buková hora musí připravit obyvatelé Ústí nad Labem a okolí. Půjde o všechny tři multiplexy DVB-T, kanály 33, 58 a 55, a také o DVB-T2, konkrétně Přechodovou síť 11 (50) určenou pro veřejnoprávní Českou televizi, a Přechodovou síť 12 (kanál 31) vysílající mimo jiné stanice Skupiny Nova a FTV Prima. Vše proběhne mezi 6:00 a 15:00 opět bez náhrady.

Vstup do Diskuse

5 komentářů: “Údržbová přestávka umlčí vysílače DVB-T v Táboře a Svitavách, následovat bude Ústí nad Labem”

  1. patin napsal:

    A také FM rozhlas z Bukové hory, od 10 h do 15 hodiny..

  2. dráťák napsal:

    A budou na oněch vysílačích osazeny headhendy DVB-T2 ?

Napsat komentář