Humax HD Nano T2 přijde v říjnu. A s ním přijde i HbbTV…

Novinka, která je momentálně v nabídce německého Freenetu má představovat solidní set-top box s tolik očekávanou funkcí hybridního televizního vysílání. A takových je na trhu vysloveně jen pár.

Za cenu do dvou tisíc korun dostanete zmiňované „červené tlačítko“ pro spuštění HbbTV na všech kanálech, které ho podporují, tunery DVB-T a DVB-T2/HEVC, tedy kompatibilní s budoucím zemským vysíláním, a mj. také možnost využít dokoupitelný modul pro bezdrátové připojení k internetu.

K TÉMATU: Jak se budou vypínat hlavní vysílače DVB-T v Česku?

Přecházíte na české DVB-T2/HEVC? Zkontrolujte si kompatibilitu svého staršího televizoru 

Přehled levných set-top boxů pro DVB-T2 do 2000 Kč

Nechybí sedmidenní EPG, nahrávání a přehrávání multimédií přes USB s podporou JPG, MP3, AAC, AC3, MPEG-2, MPEG-4, XviD, H.264 a HEVC.

Zabudováno je jak HDMI (max. 1080p), tak SCART (max. 576i) pro připojení ke starším televizorům, dále pak RJ-45 (Ethernet LAN), digitální optický audio výstup a dvojice USB 2.0 umístěná na zadní straně.

Rozměry set-top boxu jsou 206 x 47 x 169 mm, hmotnost 540 g, spotřeba za provozu maximálně 10 W, v pohotovostním režimu méně než 0,5 W.

Vstup do Diskuse

2 komentáře: “Humax HD Nano T2 přijde v říjnu. A s ním přijde i HbbTV…”

  1. krusnohorec.dc napsal:

    Mám Humax nano t2 a stále se mi nedaří připojit k internetu ,připojeno je přes kabel (lan)a přijem tv je ve vynikajicí kvalitě (čt,nova,prima,seznam ,prostě vše kdo poskytuje Hbb tv)co by mohlo v tom být za problém.Jaký postup je pro připojení k internetu?

Napsat komentář