Pět cen iF Design Award a Red Dot pro TP Vision za televizory Philips

Výrobce televizorů značky Philips získal ocenění i v letošním kole evropského soutěžního designu. Obdržel ho, mimo jiné, i chystaný Philips OLED+934 se zvukem od Bowers & Wilkins.

Tři televizory z modelové kolekce 2019 obdržely celkem pět cen v soutěžích iF Design Award (tři) a Red Dot (dvě). Každoročně udělované designové ceny patří nejprestižnějším a uděluje je vybraná porota. Ta například u Red Dot představovala skoro čtyři desítky odborníků z celého světa. Televizory OLED+934 a OLED854 byly oceněny jak v rámci Red Dot, tak IF Design Award, Philips 9104 získal iF Design Award.

K TÉMATU:

Philips OLED+934.

Philips OLED+934 (904) – minimalistický design a zvuk od Bowers & Wilkins stejně, jako nyní prodávaný model 903. Cena iF 2019 v kategorii Produkt a Red Dot (kategorie nezveřejněna).

Philips OLED854.

Philips OLED854 – ultratenký styl i rámečky obrazovky, vyzdvižena byla také neotřelá noha podstavce. Ocenění iF 2019 v kategorii Produkt a Red Dot (kategorie nezveřejněna).

Philips 9104.

LCD televizor Philips 9104 získal ocenění iF 2019 v kategorii Produkt. Navržen byl ve spolupráci se společností Georg Jensen a porota ocenila zejména „nadčasový evropský design“ a také „ikonický podstavec“, který vidíte na snímku.

Do obou zmiňovaných soutěží se každým rokem přihlašuje více než 5000 projektů ze 60 zemí světa. Ty jsou následně posuzovány v několika kategoriích na základě designu a zpracování, v potaz se ale například bere i inovaci a šetrnost k životnímu prostředí.

Vstup do Diskuse

Napsat komentář