Nový set-top box Amiko Impulse H265 T2/C pro český trh má čtečku přístupových karet

Set-top box pro příjem českého DVB-T2/HEVC je opatřen jednou čtečkou karet, dvojicí rozhraní USB, Ethernet (LAN) a podporuje rovněž adaptér USB Wi-Fi pro bezdrátové napojení na internet.

Amiko Impulse H265 T2/C za 990 Kč je určen pro příjem pozemního televizního vysílání DVB-T/2 a vysílání kabelového DVB-C. Zvládá také nahrávání na USB médium, přehrávání živého televizního vysílání se zpožděním (TimeShift) a přehrávání multimédií například ve formátech a kontejnerech MKV, AVI, TS, VOB či MP3.

Po připojení k internetu jsou k dispozici aplikace YouTube, RSS a předpověď počasí, k dispozici je i obvyklé EPG či podpora titulků přes DVB. Čtečka karet je systému Conax a nemusí být kompatibilní s případným budoucím pozemním placeným vysíláním u nás.

Maximální spotřeba Amiko Impulse HEVC T2/C je 18 W, v pohotovostním režimu má být nižší než <0,5 W. Rozměry přijímače jsou 146 x 35 x 110 mm, hmotnost 250 g.

Vstup do Diskuse

4 komentáře: “Nový set-top box Amiko Impulse H265 T2/C pro český trh má čtečku přístupových karet”

 1. Saxon napsal:

  Prosím u test jedné konkrétní situace: Nechat zapnutou stanici TV Nova z MUXu2 a také PS12 cca 30min a během této doby nepřepínat a nepoužívat dálkový ovladač a po této době vyzkoušet změnit sleedovaný program pomocí DO. Bude po této době STB reaogovat na povely z DO, nebo bude nečinný? Díky.

 2. Bohumil Herwig napsal:

  Promiňte ale tohle je Aktualita, jak vidíte v úvodu. Nikoli test. Nemám přístroj na vzykoušení – napsané to je na základě poskytnuté informace o produktu.

 3. Bohumil Herwig napsal:

  diky moc za upozornění – někdy je i u výrobce větší chaos než obvykle
  opravil jsem to

Napsat komentář