Na úterý, středu a čtvrtek je plánována údržba vysílačů Karlovy Vary, Zlaté Hory a Boskovice

Plánovaná výluka bude vždy bez náhrady a dotkne se jak stávajícího DVB-T, tak nastupujícího DVB-T2 v podobě přechodových sítí 11 a 12.

Na zítra je připravena krátká údržbová přestávka pro vysílač Karlovy Vary Tři kříže, která proběhne v době mezi 10:00 a 15:00 hod. a postihne veřejnoprávní Přechodovou síť 11, Přechodovou síť 12 určenou pro komerční kanály a Multiplexy 1, 2 a 3 pro DVB-T. Ty šíří signál veřejnoprávní ČT, hlavních komerčních stanic (Multiplex 2) a v případě „trojky“ pak například Kino Barrandov, Óčko Star, Prima Max, Prima Zoom a Šlágr TV.

Výluka rovněž postihne Regionální vysílací síť 8, mj. Regionalnitelevize.cz, Televize Jéčko, TV Brno a Power TV, ale v jejím případě začíná – podle oznámení Českých Radiokomunikací (CRA) – už v 6:00 hod. Doba jejího ukončení je opět 15:00 hod.

Zlaté Hory, Biskupská kupa, PS12 (DVB-T2), květen 2019.

Ve středu 22. května proběhne celodenní (7:15 – 19:00 hod.) plánovaná výluka vysílače Zlaté Hory Biskupská kupa. V dané době tak nebude šířen signál veřejnoprávní televize v rámci Přechodové sítě 11 (DVB-T2), Přechodové vysílací sítě 12 (DVB-T2) se skoro dvaceti komerčními stanicemi jako Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Krimi, Kino Barrandov či Šlágr TV, a také Multiplexu 1 České televize a Multiplexu 2 se stanicemi Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool a TV Barrandov.

 

Boskovice Čížovky, PS11 (DVB-T2), květen 2019.

Ve čtvrtek 23. května v době mezi 11:00 a 15.00 hod. bude z důvodu plánované výluky přerušeno vysílání obou výše zmiňovaných přechodových sítí DVB-T2 a signálu DVB-T Multiplexu 1 a 2 z vysílače Boskovice Čížovky. Jak bylo řečeno, i tato výluka bude bez náhrady.

Příští zatím zveřejněná údržba na vysílačích CRA je naplánována na 29. května a čeká vysílač Hradec Králové/Pardubice.

Vstup do Diskuse

Napsat komentář