Emos EM-190 a Emos EM190-S: dvě novinky pro české DVB-T2 mířící každá jinam

Přijímače jsou koncipované tak, aby neohromovaly množstvím funkcí, ale aby vyhověli co nejvyššímu okruhu zákazníků.

Emos EM-190 představuje standardní set-top box s konektorem USB na zadní straně a univerzálním dálkovým ovladačem dovolujícím i řízení základních funkcí televizoru.

Emos EM190-S je pak určen pro nemocnice, hotely, penziony či domovy pro seniory, kde se přijímač uschová za televizor, vyvede se externí infra čidlo a naprogramuje univerzální dálkový ovladač. Pro řízení TV i STB tak většinou stačí pouze jeden, navíc je možné v menu set-top boxu vypnout čelní panel.

ČTĚTE TAKÉ: U CRA bylo pro příjem českého DVB-T2 certifikováno hned několik set-top boxů, včetně dvou od Emosu

Emos EM190-S určený za televizor má na čelní straně jak USB, tak připojení infra čidla.

Oba u CRA certifikované přijímače jsou postaveny na stejné platformě, čipu Ali 3822p a oba tak sdílí software, takže odpadávají zmatky při aktualizaci. Oba jsou vybaveny konektory HDMI i SCART pro napojení straších televizorů.

Emos EM-190 přijde na 649 Kč, Emos EM190-S na 629 Kč.

Emos EM-190 představuje klasický set-top box se vším všudy vybavený ovšem možností, mimo jiné, vlastním ovladačem zapnout a vypnout televizor či řídit hlasitost.

Vstup do Diskuse

Jeden komentář: “Emos EM-190 a Emos EM190-S: dvě novinky pro české DVB-T2 mířící každá jinam”

  1. Iris napsal:

    Jak můžete vychvalovat tento STB? Při jeho použití mám obraz kostičkovaný, dlouho trvá než se zobrazí, obraz se často seká. Nejdou používat některé fce, které TV měla: např. nastavení přepnutí na předem zvolený program (bez nahrávání).

Napsat komentář