Trevi – další značka se set-top boxy pro DVB-T2 na našem trhu

Trevi HE 3365 T2 představuje přijímač klasické koncepce, který je určen i pro české DVB-T2 s kompresí H.265/HEVC. Je také do češtiny lokalizován.

Italská společnost Trevi vyrábí nejen televizory a set-top boxy, ale také řadu další spotřební elektroniky, jako jsou například sluchátka, chytré hodinky, reproduktory, digitální radiopřijímače DAB či třeba multimediální přehrávače s Androdiem.

Za její set-top box pro DVB-T2 zaplatíte 999 Kč a už při pohledu na zadní stranu vidíte, že je určen jak pro novější, tak pro starší televizory. Zabudováno je tak HDMI i SCART, napájecí zdroj je externí a USB najdete na čelním panelu.

K dispozici je EPG, nahrávání a multimédia přes rozhraní USB. Příjem vysílání může být až ve Full HD a video výstup jde od 576i do 1080p. Rozměry Trevi HE 3365 T2 jsou 120 x 32 x 80 mm, hmotnost 100 g.

Vstup do Diskuse

7 komentářů: “Trevi – další značka se set-top boxy pro DVB-T2 na našem trhu”

 1. vontum napsal:

  Dovolil bych si touto cestou pane Herwigu jeden malý dotaz k jedné Vaší starší recenzi na tento Phillips (příp. jeho klony Thomson či Skyworth) které jste zde před časem představil, pokud si pamatujete: https://www.televizniweb.cz/2019/10/set-top-box-philips-dtr3502b-obrazove-vyborny-ale-zejmena-pro-ty-kteri-nenahravaji-a-nejsou-na-multimedia/

  Nenašel jsem nikde v menu možnost vypnutí těch svítících hodin v pohotovostním režimu, o kterých se zmiňujete v textu. Jsem opravdu slepý anebo ta možnost tam prostě není?

 2. Bohumil Herwig napsal:

  Jak se dívam, u Philipsu nikde tuto zminku nemohu najit. Nebyla nekde jinde?

 3. dirigento napsal:

  Ne, u uvedených nodelů hodiny vypnout nelze.

Napsat komentář