M7 Group připravuje ve spolupráci s Prague Digital TV placené terestrické vysílání

Kódovaná placená služba je určena pro Prahu a okolí a vznikne na bázi Regionální sítě 4, která k 3. září 2020 přechází na DVB-T2.

Přechod na nový formát bude pro diváky znamenat přeladění televizorů a set-top boxů, současně ale budou zahájeny testy nové placené televize, která se bude nabízet pod jménem Skylink Anténa+. Její skutečné spuštění se připravuje na říjen letošního roku a v této době budou také zveřejněny další údaje.

Skylink Anténa+ – pokrytí Prahy a okolí.

„Terestrický příjem je v České republice stále velmi populární. Přechod z DVB-T/MPEG-2 na DVB-T2/HEVC díky podstatnému rozšíření kapacity terestrického vysílání otevřel cestu ke spuštění atraktivních placených programů.M7 Group nechce stát stranou. Na projekt v celostátním měřítku je třeba se připravit a získat potřebné zkušenosti. Naším prvním krokem bude spuštění placené služby v Praze a okolí,“ říká Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group.

Vstup do Diskuse

4 komentáře: “M7 Group připravuje ve spolupráci s Prague Digital TV placené terestrické vysílání”

  1. Jk_venus napsal:

    No prosím a už je to tady. Už se nemůžu dočkat. Naštěstí mám set top box s dekodovacím modulem-kompatibilita zaručena. Ne vážně. Myslím že lidi mají jiné priority.

  2. Jk_venus napsal:

    Já ne. Časově to nezvládnu. Den je pryč hned. Zaplatil jsem si Eurosportplayer (jen 650 Kč) ale moc jsem tomu nedal covid samozřejmě hraje roli . Ale nejraději mám supertennis.tv teď sleduji wta Cincinnati, USA a pohoda Osaka x Mertens. Tak to si užívám. Den má 24 hod.

Napsat komentář