AKTUALIZOVÁNO: Dohoda zahrnuje exkluzivní práva na 21 pořadů pro celou Evropu, včetně 168 dílů z originální produkce, čímž se urychlí ohlášený vstup Sky Showtime ve všech regionech.

 

AKTUALIZOVÁNO, 16. 1. 2023: video služba upřesnila názvy seriálů. Na místo  „V dobrém i zlém“, jde o „Tak či onak“ a na místo „Spáči“ je správný název „Bez vědomí“.

 

Dohoda zahrnuje tři zcela nové seriály, jejichž produkce byla dokončena a jejichž premiéra se bude konat na Sky Showtime v roce 2023. Jde o ID (Finsko a Švédsko), Vítěz (Česká republika a Slovensko) a Warszawianka (Polsko). Video služba mj. také uvede premiéru druhé řady seriálu V dobrém i zlém (Španělsko), přičemž mezi další akvizice patří několik nedávno uvedených seriálů na HBO Max, jako Medvědín (Švédsko), Zpřítomnělí (Norsko), Kamikaze (Dánsko), Obnažené (Švédsko) a Informátor (Maďarsko). Vedle toho bude mít Sky Showtime možnost získávat celosvětová práva na jakékoliv obnovené seriály a také objednávat nové řady některých seriálů.

SkyShowtime v Česku? Od února 2023 Na Balkán dorazí ještě letos

Dohoda od března 2023 také zahrnuje dalších dvanáct seriálů z knihovny HBO Max, například Spolu a hladoví (ČR), Ruxx (Rumunsko), Spáči (Česká republika) a Vítejte na konci světa (Norsko), přičemž všechny pořady budou k dispozici předplatitelům na všech 22trzích.