O nás

Televizníweb.cz nabízí na jednom místě všechny podstatné informace o nové generaci zemského digitálního televizního vysílání DVB-T2 a přechodu na tuto technologii v České republice. Denně nabízí články, aktuality a tiskové zprávy z oboru včetně monitoringu toho nejzajímavějšího, co na téma DVB-T2 vyšlo v českých médiích. Vydavatelem serveru je agentura TAKTIQ Communications.

Redakce

Šéfredaktor

Jan Potůček

V roce 2005 pomáhal zakládat a deset let vedl odborný server DigiZone.cz o digitálním televizním vysílání. V současné době je Account Managerem v agentuře TAKTIQ Communications.
E-mail: jan.potucek@taktiq.com

 

REDAKCE

Kateřina Matesová

Vystudovala Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Při studiu se věnovala především fenoménu Nových médií. Ještě při škole získala zkušenosti jako stážistka v iDNES.cz a lektorka copywritingu, který vypilovala v rámci několikaletého působení na pozici redaktorky v E.M.A. Europe. V mediálním zastupitelství Atmedia měla na starosti správu reklamních kampaní na tematických televizních stanicích a pomáhala také s PR a marketingem společnosti. Od roku 2018 je Account Executive v komunikační agentuře TAKTIQ Communications, která vydává Televizníweb.cz.
E-mail: katerina.matesova@taktiq.com

Václav Udatný

Od ukončení studia audiovizuálního oboru na FEL ČVUT se věnuje oblasti přenosu televizního signálu jak pro kontribuci do studií, tak distribuci vysílání nejenom v českém prostředí, ale i ve spolupráci s Evropskou rozhlasovou unií EBU. Od roku 1993 podniká jako konzultant v oblasti elektronických medií (info@vaud.cz), byl účasten na sestavování prvního D-booku při přechodu z analogového na televizní vysílání, monitoroval český trh satelitního vysílání pro zahraničního operátora a jako volný publicista je externím spolupracovníkem časopisu Sdělovací technika, autorem článků a fotoreportáží na DigiZone.cz se zaměřením na kmitočtovou problematiku, telekomunikace a šíření videoprogramů. Další informace na https://www.linkedin.com/in/vaclavuda/?locale=cs_CZ. Jeho koníčkem je fotografování a zpracování videa.
E-mail: udatny@vaud.cz

Jakub Melín

Odborník na problematiku příjmu televizního a rozhlasového vysílání. Provozuje vlastní servisní společnost, která v Praze s středních Čechách zajišťuje instalace anténních systémů pro pozemní (DVB-T/T2) i satelitní (DVB-S/S2) příjem televize a digitální i analogový příjem rozhlasu. Vedle toho podniká v oblasti telekomunikací a internetového připojení a technicky i programově se podílí na vysílání rozhlasových stanic Radio HEY a COLOR Music Radio. Zabývá se také dálkovým příjmem televize a rozhlasu, který je pro něj i koníčkem a je dlouholetým členem Československého DX klubu. Zároveň publikuje články na téma příjmu TV a rozhlasu, v minulosti spolupracoval také se serverem DigiZone.cz.

Kontakt

Televizníweb.cz
TAKTIQ Communications s. r. o.
Malá Štupartská 634/7
110 00 Praha 1
e-mail: jan.potucek@taktiq.com