O nás

Televizníweb.cz nabízí na jednom místě všechny podstatné informace o nové generaci zemského digitálního televizního vysílání DVB-T2 a přechodu na tuto technologii v České republice. Denně nabízí články, aktuality a tiskové zprávy z oboru včetně monitoringu toho nejzajímavějšího, co na téma DVB-T2 vyšlo v českých médiích. Vydavatelem serveru je agentura TAKTIQ Communications.

Redakce

Šéfredaktor

Jan Potůček

V roce 2005 pomáhal zakládat a deset let vedl odborný server DigiZone.cz o digitálním televizním vysílání. V současné době je Account Managerem v agentuře TAKTIQ Communications.
E-mail: jan.potucek@taktiq.com
GSM: +420 606 222 928

 

EXTERNÍ SPOLUPRACOVNÍCI

Václav Udatný

Od ukončení studia audiovizuálního oboru na FEL ČVUT se věnuje oblasti přenosu televizního signálu jak pro kontribuci do studií, tak distribuci vysílání nejenom v českém prostředí, ale i ve spolupráci s Evropskou rozhlasovou unií EBU. Od roku 1993 podniká jako konzultant v oblasti elektronických medií (info@vaud.cz), byl účasten na sestavování prvního D-booku při přechodu z analogového na televizní vysílání, monitoroval český trh satelitního vysílání pro zahraničního operátora a jako volný publicista je externím spolupracovníkem časopisu Sdělovací technika, autorem článků a fotoreportáží na DigiZone.cz se zaměřením na kmitočtovou problematiku, telekomunikace a šíření videoprogramů. Další informace na https://www.linkedin.com/in/vaclavuda/?locale=cs_CZ. Jeho koníčkem je fotografování a zpracování videa.
E-mail: udatny@vaud.cz

Jakub Melín

Odborník na problematiku příjmu televizního a rozhlasového vysílání. Provozuje vlastní servisní společnost, která v Praze s středních Čechách zajišťuje instalace anténních systémů pro pozemní (DVB-T) i satelitní (DVB-S) příjem televize. Zároveň publikuje články na toto téma. Zabýváme se rovněž konzultacemi v oblasti internetového připojení a domácí audiotechniky.

Kontakt

Televizníweb.cz
TAKTIQ Communications s. r. o.
Malá Štupartská 634/7
110 00 Praha 1
tel.: +420 606 222 928
e-mail: jan.potucek@taktiq.com