Nové mapy pokrytí DVB-T2: Televizníweb.cz aktualizoval svoji databázi

2 komentáře 11.1.2018 / Jan Potůček

Doplnili jsme mapy pokrytí nově spuštěných vysílačů přechodové sítě společnosti Digital Broadcasting, jejich technické parametry a aktuální programovou nabídku.

Z šesti vysílačů šíří od tohoto týdne společnost Digital Broadcasting svoji Přechodovou síť 13, multiplex pro pozemní digitální televizní vysílání nové generace DVB-T2. Nově přibyly čtyři vysílače a programová nabídka se rozšířila o pět volně šířených stanic skupiny Nova. Všechny tyto změny zaznamenal Televizníweb.cz do své databáze map pokrytí přechodových sítí DVB-T2. Jde o nejúplnější informace o dostupnosti, technických parametrech a obsahu přechodových sítí DVB-T2 na českém internetu. Mapy pokrytí průběžně aktualizujeme po každém spuštění nových vysílačů.

Další úpravy plánujeme na konec ledna, kdy spustí nové vysílače DVB-T2 u své Přechodové sítě 12 České Radiokomunikace. Na přelomu března a dubna se přidá i Česká televize se svojí veřejnoprávní Přechodovou sítí 11.

Vstup do Diskuse

2 komentáře: “Nové mapy pokrytí DVB-T2: Televizníweb.cz aktualizoval svoji databázi”

  1. JINDŘICH napsal:

    Nevim jak je to v jinejch krajích,ale umě doma chodí DVB-T2 na 100% a na pokojovou anténu.A to bydlim na vesnici 30 km od Prahy.To u DVB-T to neni šance chytit.Proto využívám i venkovní anténu + 40 dB zesilovač.

Napsat komentář