Jste v dosahu nově spuštěných vysílačů DVB-T2? Podívejte se na aktuální mapy pokrytí

4 komentáře 19.3.2018 / Jan Potůček

Televizníweb.cz aktualizoval databázi map pokrytí Přechodové sítě 13 provozované společností Digital Broadcasting o nově zprovozněné vysílače v Teplicích a Ústí nad Orlicí.

Mapy dvou nejnovější spuštěných vysílačů Přechodové sítě 13 pro pozemní digitální televizní vysílání nové generace DVB-T2 zveřejnil server Televizníweb.cz. Operátor multiplexu, společnost Digital Broadcasting, dnes zahájil vysílání v novém televizním standardu v Teplicích a Ústí nad Orlicí. V databázi map pokrytí na serveru Televizníweb.cz jsou nově k dispozici nejen podrobné mapy pokrytí obou vysílačů, ale také celková mapka pokrytí Přechodové sítě 13. Redakce doplnila také tabulku spuštěných vysílačů se základními technickými specifikacemi a loga programů šířených v tomto přechodovém multiplexu.

RYCHLÁ NAVIGACE: Mapy pokrytí Přechodové sítě 13

Přechodová síť 13 aktuálně vysílá z jedenácti vysílačů v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Pardubicích, Ústí nad Orlicí, Uherského Hradiště a Teplic. Do konce prvního čtvrtletí chce operátor spustit ještě vysílače v Olomouci, Zlínu, Ústí nad Labem a Mariánských Lázních.

Vstup do Diskuse

4 komentáře: “Jste v dosahu nově spuštěných vysílačů DVB-T2? Podívejte se na aktuální mapy pokrytí”

  1. Gap napsal:

    Může někdo potvrdit že to z Andrláku běží. T2 mě nejde . T (mux4) mě jde.

  2. Nonic napsal:

    To samé Teplice MUX-4 jak takž 30k mezi panelovou zástavbou se dá ale T2 ani náhodou tj. 28k s bídou uloží 9 programů ale neudrží kvalitu signálu… Ostatně na mezinárodním webu se ukazje detailnější pokrytí různých částí uzemí s přesností pár metrů… už dopředu teoreticky spočítané než tahle nic neříkající malá modrá mazanice plošnosti… Je to k nekoukání !!! leda počkat na Klínovec a Louštín… Jinak Hoher Bogen 28k je fuč a nejde teď nic… ani Češi ani Bavoráci… Ten kdo to vymyslej tak fakt nemá rozum… kor až to spustí u Mariánek… či se střetnou rozdílné České sítě na stejných kmitočtech…

  3. Jirka napsal:

    Zajimalo by me, zda PS 13 bude mit nejake koukatelne pokryti v okoli Kolina. Zatimco Mux 4 to alespon najde, tak dvb-t2 sila i kvalita signalu 0. Pritom by stacilo bud zvysit vykon Chlum u HK nebo spustit silnejsi KH anebo spustit Cerna hora -‚rozhledna, odkud pekne bezi RS 7. Byt toto vse by podlehalo povoleni CTU. Jinak ale bude skoda, ze tak velke mnozstvi domacnosti v teto oblasti budou bez PS 13.

Napsat komentář