Optex ORT 8932-HD: další levný set-top box pro DVB-T2/HEVC se zdvojenými tunery

Po TeleSystem TS6820 T2 HEVC Twin tuner tu máme druhý přístroj v cenové relaci do dvou tisíc korun, který zvládá nahrávat dva pořady najednou bez ohledu na zdrojový multiplex.

Zatímco TeleSystem TS6820 je nabízen za 1599 Kč, za Optex ORT 8932-HD zaplatíte 1199 Kč. Je vybaven zdvojenými tunery pro příjem DVB-T a DVB-T2 (H.265/HEVC) a kanály ve vysokém rozlišení zvládá až do režimu Full HD, 1080i.

Je opět bez mechaniky přístupové karty, takže je určen pro příjem volných stanic, vybaven je rozhraním HDMI, SCART, digitálním koaxiálním audio výstupem, USB 2.0 a také ethernetovým RJ-45. Jakmile Optex připojíte k internetu, můžete využívat příjem internetových rozhlasových stanic a aplikace jako je čtečka RSS, počasí či síťové přehrávání multimedií prostřednictvím standardu DLNA. Nechybí ale ani klasická multimédia přes USB (mj. JPG, AAC, MP3, AVI, MKV, či TS), teletext či programová nabídka EPG přes kterou si můžete také nastavit nahrávání pořadů.

S výhodou lze rovněž využít pozastavení živého televizního vysílání (TimeShift), což se dělá prostým zmáčknutím Pause.

Vstup do Diskuse

3 komentáře: “Optex ORT 8932-HD: další levný set-top box pro DVB-T2/HEVC se zdvojenými tunery”

  1. morybundus napsal:

    „zvládá nahrávat dva pořady najednou bez ohledu na zdrojový multiplex“ – znamená to, že můžu nahrávat na usb jeden mux, na další usb druhej a na třetí se dívat? Asi ne.

  2. Ras Tafari napsal:

    Lze současně sledovat nahrávku a nahrávat?

Napsat komentář