V multiplexu 4 testuje nová televize Radima Pařízka, regionální Info TV Brno a Jižní Morava

2 komentáře 6.6.2018 / Jan Potůček

Stanice vysílá od středečního brzkého rána, naladit ji mohou diváci v Brně, Znojmě, Hodoníně, Blansku a Adamově.

Novou televizní stanici zaměřenou na regionální zpravodajství, dopravu a zábavu v Brně a na jihu Moravy spustil v noci na středu Radim Pařízek, provozovatel celoplošného multiplexu 4. Program Info TV Brno a Jižní Morava je dostupný v regionálním okně této sítě v Brně, Znojmě, Hodoníně, Blansku a Adamově. Vysílání tvoří záběry z dopravních kamer v Brně a na dalších místech Jihomoravského kraje, textové lišty, infografika a zvuk z Rádia Dálnice, dalšího projektu Radima Pařízka. Obě média mají úzce spolupracovat i nadále, Info TV Brno a Jižní Morava má nabídnout unikátní mix zpráv z dopravy a regionálních informací.

Moderní televizory nový program detekují samy a upozorní diváky na aktualizaci programové nabídky. U starších modelů nebo některých set-top-boxů je nutné nejprve spustit automatické vyhledávání programů, díky níž se do přijímače naskenuje aktuální programová nabídka. Vedle vysílání v celoplošném multiplexu 4 by se Info TV Brno a Jižní Morava měla v dohledné době objevit i v Přechodové síti 13, která vysílá ve standardu DVB-T2. Info TV Brno a Jižní Morava je již třetí terestricky vysílající televizní stanicí v Brně po Brněnské televizi (bTV) a TV Brno 1.

Vysílače, které využívá Info TV Brno a Jižní Morava:

 • Brno – Barvičova (kanál 46)
 • Brno – Jihlavská (kanál 46)
 • Adamov (kanál 44)
 • Blansko – Veselice (kanál 44)
 • Hodonín – Kapánsko (kanál 46)
 • Znojmo – Deblínek (kanál 46)
Vstup do Diskuse

2 komentáře: “V multiplexu 4 testuje nová televize Radima Pařízka, regionální Info TV Brno a Jižní Morava”

 1. patin napsal:

  No Paŕízku, ty paskvily v PS 13 nestačí ?? . Super formáty .

 2. Hana napsal:

  no konečně má něco morava i Brno,ale ty texty o rychlosti a zpoždění jsou rychlé nejde to vše přečíst a počasí by mohlo být podrobnější

Napsat komentář