Panasonic nabízí na vybrané televizory záruku pět let, platí však pouze do září

V souvislosti s přechodem na DVB-T2 se japonská společnost rozhodla nabídnout prodlouženou záruku na některé z aktuálně prodávaných televizorů.

Pro aktivaci mimořádné záruky je třeba zakoupený výrobek registrovat na internetové stránce www.tvoled.cz/5let, kde také najdete detailní podmínky akce a dozvíte se, jakých výrobků se vlastně týká.

Délka záruční doby je jedním z rozhodujících faktorů při nákupu nového televizoru. Naše produkty před uvedením do výroby pečlivě testujeme. Díky tomu jim věříme natolik, že můžeme nyní nabídnout zákazníkům, kteří si zakoupí vybraný model televizoru, mimořádně výhodné podmínky, říká Ondřej Machala, produktový manažer Panasonic.

Nabídka prodloužené záruky se vztahuje na všechny registrované televizory zakoupené od 16. července do 30. září 2018 a týká se vybraných LCD a OLED televizorů vyšších a nejvyšších tříd. Například Panasonic TX-49FX700E (foto nahoře, 22 990 Kč), Panasonic TX-55FX740E (29 990 Kč) či Panasonic TX-65FZ800E (94 990 Kč, OLED).

Vstup do Diskuse

3 komentáře: “Panasonic nabízí na vybrané televizory záruku pět let, platí však pouze do září”

 1. mirasat napsal:

  Dnes jsem instaloval jeden letošní kousek, model 603. Takhle má vypadat televize. Reakce na povel vynikající. Kompletní editace všech i favoritních kanálů včetně vymazávání. Doplnil bych možnost označit více pozic a v pořadí jejich označení je srovnat od cílové pozice. Možnost režimu editace s náhledovým oknem programu, na němž je kurzor, pokud si to obsluha vyžádá. V současné době jsou tři úrovně seznamů: favoritní, vše, naladěné. Posledně jmenovaný jde vymazat pouze spuštěním a vypnutím automatického ladění. Úplně bych tento seznam zrušil. Jako zdroj pro favoritní bych použil seznam – vše. Obrazovku se seznamy vše a fav bych upravil tak, aby se vešlo pod sebe více položek seznamu. Do menu bych přeci jen přidal jasnou položku – automatická aktualizace stanic a od výroby jí nechal v pozici vypnuto. Taktéž předvolbu obrazu od výroby na položce normal a zvuk normální (bez surroundu).
  Netuším, jestli má model 603 funkci HDR, položka v menu není zvýrazněna.
  Netuším, jakou verzi HBBTV podporuje, nikde jsem to nevyčetl.

  TV Panasonic příjemně překvapila.

 2. Bohumil Herwig napsal:

  Díky za zprávu!
  Bohužel jsem zatím letos od Panasoniku nedostal na recenzi vůbec nic, takže jsem rád, že dáte čtenářům vědět. 🙂

Napsat komentář