Testujeme: set-top box Opticum Lion 5-M pro pozemní příjem

Přijímač DVB-T/T2 malých rozměrů s na první pohled přehledným dálkovým ovladačem pracuje s novým grafickým menu a má také mít intuitivní ovládání a snadnou instalaci.

Za 599 Kč si můžete zakoupit set-top box s rozměry 150 x 30 x 91 mm s čipovou sadou ALI3822P. Vedle EPG s několika náhledy nabízí také TimeShift a otevřené nahrávání na USB disk či flash paměť se souborovým systémem FAT32 nebo NTFS. Využít k tomu můžete až osm časovačů.

Paměť pro naladěné kanály je velmi obsáhlá (2000 pozic), čtyřmístný displej ukazuje, po uvedení do pohotovostního režimu, čas. Televizor můžete k Opticum Lion 5-M připojit buď přes HDMI, nebo přes SCART. Zabudovaný multimediální přehrávač si například poradí s formáty JPEG, MP3, AAC, MPEG-2/4, MKV a také se soubory s kompresí, kodekem, H.265.

Vstup do Diskuse

5 komentářů: “Testujeme: set-top box Opticum Lion 5-M pro pozemní příjem”

  1. Jk_venus napsal:

    Kdo vlastně OPTICUM LION 5-M vyrábí. Mám OPTICUM Terra HD 265 plus a ten má stránky FW zde: https://www.opticum-gmbh.de .Lion 5-M tam ale není. Moje Terra zaznamená dva programy ze stejného multiplexu a 8 pozic časovače(výrobce uvádí 27)

  2. Bohumil Herwig napsal:

    Jak se dívám na krabičku je tam AX Technology, Poland…

Napsat komentář