Skylink Anténa+, první placené DVB-T2 v Česku: deset kanálů většinou v HD a včetně erotiky

UVNITŘ CENA, NABÍDKA A VIDEO – Značka oznámila podrobnosti k chystanému placenému pozemnímu televiznímu vysílání pro Prahu a okolí.

Doteď hlavně satelitní Skylink hodlá v říjnu spustit novou službu placeného televizní vysílání v DVB-T2/HEVC, Anténa+. Určena je divákům z Prahy a okolí vybaveným kompatibilním televizním přijímačem s mechanikou PCMCIA/CI+ (set-top boxů s CI+ moc v domácnostech není). Do mechaniky zastrčíte zakoupený přístupový modul, který obdržíte buď na webu antenaplus.cz nebo v prodejnách Datart v Praze a okolí.

Pražská Regionální síť 4 přejde na DVB-T2, většinu kapacity využije od 1. října Skylink

Cena služby je 125 Kč měsíčně, přičemž zaplatit si ji můžete od jednoho měsíce do jednoho roku. Startovací balíček Antény+ stojí 499 Kč a obsahuje přístupový modul (249 Kč) a předplatné na první dva měsíce. Součástí služby je i internetová televize Skylink Live TV s videotékou, se kterou můžete zdarma sledovat živě nebo zpětně z archivu přehrávat nejen všechny programy Antény+, ale také televizní stanice přijímané přes běžnou anténu. K dispozici je navíc nejen na chytrém televizoru, ale také na počítači, mobilu nebo tabletu.

A které kanály v Anténa+ najdete?

 • Film+ HD (evropské i americké filmy)
 • JOJ Cinema HD
 • LEO TV (erotický kanál)
 • Minimax (pořady pro předškolní a školní děti)
 • National Geographic HD (dokumentárně vzdělávací stanice)
 • Nova HD
 • Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD (NHL, NBA, UFC, Moto GP, francouzská fotbalová liga, atd.)
 • Prima HD
 • Viasat Nature HD (dokumenty o přírodě)

Vstup do Diskuse

5 komentářů: “Skylink Anténa+, první placené DVB-T2 v Česku: deset kanálů většinou v HD a včetně erotiky”

 1. Motylekpetr napsal:

  Tak přemýšlím, co bych po zaplacení pětikila dostal za nabídku. Takže Nova a Prima ty jsou zdarma i v dvb-t, HD nepovažuji za něco, za co bych platil. Film+ a Joj Cinema vysílají filmy de facto totožné s nabídkou kanálů Nova Cinema a Prima Max, Nova Sport vysílá spíše okrajové sporty které takzvaně „zbyly“, Leo TV tak to nebudu ani komentovat, takového obsahu je dost kdekoliv na internetu, Viasat Nature je sice zajímavý, leč obyčejný dok kanál, na což mi stačí Prima Zoom. Takže sečteno podtrženo, děkuji, nechci.

 2. Jk_venus napsal:

  souhlas a navíc na střeše máme satelit takže nemá cenu kupovat stb dvbt s dekodovacím modulem.

 3. Tz4 napsal:

  Koukám na nabídku a katastrofa.. Co by ještě šlo je Viasat Nature HD a National Geographic HD zbytek je odpad… Tento rok jsem komplet zrušil skylink a jelikož na TV prd, tak brzo poletí asi i celá TV😆

 4. Stranik napsal:

  No je to píčovina o ničem … 😀

Napsat komentář