Diváci ve východních Čechách a na Valašsku musí počítat s nočním přerušením vysílání televizních stanic šířených v sítích Českých Radiokomunikací.

Od půlnoci do zítřejší šesté hodiny ráno nebude možné naladit televizní vysílání z hlavního pardubického vysílače Krásné, který využívá i řada diváků v Královéhradeckém kraji a na Vysočině. Konkrétně se výluka dotkne multiplexu 21 s programy České televize a Českého rozhlasu na kanálu 26, multiplexu 22 s programy skupin FTV Prima, Óčko, Retro Music TV a Rádio Proglas na kanálu 28 a multiplexu 23 s televizními stanicemi Nova, Nova Cinema, TV Barrandov, Barrandov Krimi, Kino Barrandov, TV Seznam, TV Noe a Rádio Dechovka na kanálu 34. Odstávka vysílače se nedotkne rozhlasového vysílání. Během výluky budou v provozu další vysílače v okolí – Černá hora, Javořice a Ještěd.

Noční výluka se dotkne také televizního vysílání z dalšího základního vysílače Valašské Klobouky – Ploštiny. Od půlnoci do šesté ráno nepůjde multiplex 21 s programy České televize a Českého rozhlasu na kanálu 26, multiplex 22 s programy skupin FTV Prima, Óčko, Retro Music TV a Rádio Proglas na kanálu 22 a multiplex 23 s televizními stanicemi Nova, Nova Cinema, TV Barrandov, Barrandov Krimi, Kino Barrandov, TV Seznam, TV Noe a Rádio Dechovka na kanálu 33. Ani na Valašsku se výluka nedotkne rozhlasového vysílání.