Jak se vysunuje televizor LG OLED R9? Svižně a elegantně

Připomeňme si, že jde o první televizor na světě stočený do role, který se vysouvá ze své základny, stolku, tak, jak si přejete. Není to sice poprvé, kdy ho LG ukazuje, ale poprvé jde o finální produkt.

Narazil jsem na další video od společnosti LG USA Home Appliances & Electronics podle mého lépe ukazující, jak se ohybatelná obrazovka vlastně vysunuje. Tím nejlepším ale je, že jde opravdu o finální výrobek, který by se měl – podle místního zastoupení – začít prodávat na podzim 2019.

A cena? Ještě není jasná, ale když si vezmeme, že ten momentálně nejdražší OLED od LG s úhlopříčkou 65 palců, tedy 165 cm, přijde na 199.990 Kč (LG Signature OLED65W8PLA) a přidáme k tomu nepochybnou dávku exkluzivity a převratnosti, dočkáme se u LG OLED65R9 ceny možná někde kolem 300, 350 tisíc korun. Nechme se ale překvapit.

Další video vztahující se k LG OLED R9 najdete v článku „To nejzajímavější z veletrhu CES 2019 v Las Vegas“ na Televizním webu.

Vstup do Diskuse

2 komentáře: “Jak se vysunuje televizor LG OLED R9? Svižně a elegantně”

  1. peti napsal:

    No to je ale zbytečnost. A kdo ji musí mít, tak ať zaplatí minimálně 400 000, protože 199 990 je za takový přepych sakra málo!

Napsat komentář