Placené sportovní kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6, které odstartovaly začátkem tohoto roku, jsou ode dneška dostupné v další celostátní IPTV službě. Společnost T-Mobile je zařazuje do svojí služby Magenta TV.

Novu Sport 5 a 6 můžou sledovat předplatitelé Magio TV s tarifem S a vyšším, kteří se tak dostanou k přenosům závodů Formule 1, MotoGP, UFC nebo předních fotbalových evropských lig. „Vnímáme, že mezi našimi zákazníky máme hodně sportovních fanoušků, a proto se jim snažíme přinášet stále něco nového. Na obrazovky Magenta TV vracíme populární závody Formule 1 a další novinky chystáme. Stali jsme se oficiálním partnerem Red Bull Showrun, který se uskuteční 17. srpna v Praze a už brzy odhalíme, co všechno jsme si pro naše zákazníky připravili,“ uvedl Zdeněk Spurný, manažer TV a partnerského rozvoje v T-Mobile. Stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6 budou na EPG pozicích 101 a 102.

Nova chystá z formule 1 totální show Startuje 29. února na Nova Sport 5

Nejprestižnější motoristickou sérii Formule 1 fanouškům přinese stanice Nova Sport 5 a kromě samotného závodu uvidí také přímé přenosy všech tréninků a kvalifikací, soutěže F2, F3 a ženskou sérii F1 Academy. Svým oblíbeným stájím mohou fandit už tento víkend při Velké ceně Kanady. Dále nabídne první volbu zápasů Evropské a Konferenční ligy UEFA a v neposlední řadě zápasy Ligy mistrů UEFA. Živé přenosy série MotoGP a další motoristické pořady mohou diváci sledovat na kanále Nova Sport 6. Nabídne také přenosy hlavních galavečerů MMA organizace UFC, zápasy evropských fotbalových lig – Bundesligy a LaLigy a zápasy Ligy mistrů UEFA.

Pohled za scénu přenosů Formule 1 Exkluzivně o výrobě signálů pro Nova Sport 5